Tuberolabium kotoense

Ascocentrum, Neofinetia, Renanthera, Rhynchostylis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Ramsis, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Vartotojo avataras
InetaSka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Tuberolabium kotoense

Standartinė InetaSka » 07 Spa 2020, 11:36

Pagal užsakymų kiekį, tikrai nemažai ją turinčių, o temos dar nėra?
Pasakokit, kaip sekasi auginti Tuberolabium kotoense.
Pagal įdėja, šiltamėgė, mėgstanti drėgmę, puikiai tinkanti auginti orchidariumuose.
Pas mane ji nei labai daug drėgmės gauna, nei šilumos, nei orchidariumo turi ir jau ruošiasi žydėti! Labai laukiu :)

Paveikslėlis

Gabriele
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tuberolabium kotoense

Standartinė Gabriele » 08 Spa 2020, 19:52

InetaSka, kokios jusu dienos/nakties temperaturos ir kiek sviesos ji gauna? Jeigu rasot,kad silumos negauna pas jus, jauciu ir man tokios reikia :)

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Re: Tuberolabium kotoense

Standartinė andriuxplind2 » 08 Spa 2020, 22:17

Puikus augalas, turėjau keletą metų atgal. Fantastiškai kvepia žiedai!
"Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas."
Rabindranatas Tagorė

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių