Žaidimas 'Kas aš esu? II

Turi nežinomą orchidėją ? Įdėk jos fotografiją čia ir galbūt kas nors galės padėti ją atpažinti

Moderatoriai: Urze, Evaja

Rašyti atsakymą [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Vartotojo avataras
Admin
Administratorius
Susisiekti:

Žaidimas 'Kas aš esu? II

Standartinė Admin » 25 Rgs 2020, 10:57

Bandom ir vėl :) Reikia surašyti augalų pavadinimus eilės tvarka ir siųsti man až. Spėjimus siųsti iki Spalio 4d. 00:00.
Prizas Lietuvos orchidėjininkų žurnalo rinkinys + pasirinkta iš duoto sąrašo (gaus matyti tik nugalėtojas) rūšinė orchidėja :thumbsup: Bus galima pasirinkti norimus žurnalo numerius.
konkursas.jpg
konkursas.jpg (110.14 KiB) Peržiūrėta 235 kartus(ų)
Lietuvos orchidėjininkų draugija Facebook'e
Vieta, kur bendrauti netrukdo reklamos...

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Žaidimas 'Kas aš esu? II

Standartinė Urze » 25 Rgs 2020, 13:56

O, vaikyti, čia jau sunkiau. 😅

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 03 Spa 2020, 07:08

Ellis, konkursas štai čia. P.S. o ir aš apie jį buvau pamiršus!
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Standartinė Urze » 03 Spa 2020, 10:35

Aš šįkart galiu tik genties lygmeniu parašyti pavadinimus ir tai du reiktų dar pritempt ligi tokio lygio. 😅 Gerai suraitė čia tas administratorius klaustuką. 🤔

Eliss
Susisiekti:

Standartinė Eliss » 03 Spa 2020, 11:23

Ačiū, Evaja.
Tikrai sunkus riešutėlis. Turiu mincių, bet irgi, kai ką tik spėju.

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 05 Spa 2020, 09:43

Dėl techninių kliūčių, susijusių su forumo perkėlimu į naują serverį, žaidimas pratęsiamas iki spalio 11d. 00.00 val.

Pasinaudokite proga paspėlioti, juk net ir nesant visko teisingai atspėjusio laimėtojas bus 😇
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Standartinė andriuxplind2 » 12 Spa 2020, 10:03

Nagi, nagi? Kur tie rezultatai? 😁
"Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas."
Rabindranatas Tagorė

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 12 Spa 2020, 11:10

Su rezultatais, kaip ir su visu forumu, yra rimtų problemų.
Tad visi siuntę atsakymus persiųskite man, kad matytųsi išsiuntimo Admin data, išrinksime nugalėtoją.
LOD Facebook'e
FOTO

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių