Techninės problemos

Taisyklės ir kita informacija apie forumą

Moderatorius: Admin

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Admin
Administratorius
Susisiekti:

Re: Techninės problemos

Standartinė Admin » 03 Geg 2010, 14:31

Olivija rašė:pasikeičiau kalbą, tai dabar - nematau puslapio viršaus,vietoj gražaus užrašo http://www.orchids.lt rodo phpbb. creating communities....................ekrano kairėj matau pranešimą, o dešinėj - pranešimo autorių, atkeičiau kalbas, bet matyt kažkur kažką neplanuotai numygau, kad kairė nežino ką veikia dešinė.
Rytas už vakarą protingesnis... persikraus kompas...
Olivija nors jau tos problemos nėra, bet vistiek parašysiu, gal kada kam ateity reikės - taip atsitiko nes pasirinkai kitą temą, kuri nepritaikyta lietuvybei ir joje nėra mūsų logo. Reikia būti su Subsilver2 tema ir viskas veiks gerai :)
misterija rašė:o kodėl nėra galimybės ištrinti savo žinutę, jei ji paskutinė :?:
Trinti savo žinutes buvo uždrausta, trinti gali tik moderatoriai (jei labai reikia galima moderatoriaus bet kurio per ąž paprašyti). Realiai visi gali redaguoti savo pranešimus tai galiu padaryti kad ir trinti leistų. Ar labai to reikia :roll: :?:
Lietuvos orchidėjininkų draugija Facebook'e
Vieta, kur bendrauti netrukdo reklamos...

Vartotojo avataras
misterija
Moderatorius
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Standartinė misterija » 03 Geg 2010, 15:00

Admin rašė:
misterija rašė:o kodėl nėra galimybės ištrinti savo žinutę, jei ji paskutinė :?:
Trinti savo žinutes buvo uždrausta, trinti gali tik moderatoriai (jei labai reikia galima moderatoriaus bet kurio per ąž paprašyti). Realiai visi gali redaguoti savo pranešimus tai galiu padaryti kad ir trinti leistų. Ar labai to reikia :roll: :?:
ne, nebūtinai 8-) tiesiog paklausiau :roll:
Your trust is my inspiration

Vartotojo avataras
Rama
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Susisiekti:

Standartinė Rama » 03 Geg 2010, 17:19

Tikrai siūlyčiau neleisti vartotojams patiems ištrinti savo žinutes. Kitame forume turėjom problemų kai du forumiečiai ištrynė savo žinutes ir sugadino visą diskusiją. Po to įvykio forume ribojamas ir žinučių redagavimas. Jas taisyti galima apie valandą po žinutės parašymo (čia aš tik tarp kitko).
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tensija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Standartinė Tensija » 03 Geg 2010, 20:21

Rama rašė:Tikrai siūlyčiau neleisti vartotojams patiems ištrinti savo žinutes. Kitame forume turėjom problemų kai du forumiečiai ištrynė savo žinutes ir sugadino visą diskusiją. Po to įvykio forume ribojamas ir žinučių redagavimas. Jas taisyti galima apie valandą po žinutės parašymo (čia aš tik tarp kitko).
Bet juk visą diskusiją galima paversti paprasčiausiu """ :lol: """ Ir kąąąą, koregavimas savo žinučių juk įmanomas :!:
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 03 Geg 2010, 20:52

Tensija, yra forume galimybė padaryti žinučių keitimą terminuotą - Rama apie tai ir kalba. Beje, vienu metu čia jau buvo taip nutikę su nustatymais :mrgreen:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 19 Geg 2010, 09:32

nezinau ar ir visiems taip, bet vos isijungus orchids.lt puslapi, permeta iskart i reklamini puslapi..dazniausiai travian.lt...
tai cia turi buti taip? sakyciau,su kompu problema, bet kad ir namie, ir darbe tas pats ir tik sitam psl...
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
Tensija

Standartinė Tensija » 19 Geg 2010, 10:05

Man viskas tvarkoj. Iš kart tai atsidaro http://orchids.lt/

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 05 Rgp 2010, 14:58

pakeičiau kompą ir dabar, išjungus orchids, kiekvieną kartą reikia iš naujo prisijungti, nors visada uždedu varnelę, kad prijungtų automatiškai :?
Paveikslėlis

kaa

Standartinė kaa » 05 Rgp 2010, 18:06

spėju, interneto programoje išjungtos Cookies. reikia įjungti Options skyriuje

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius

Standartinė MrGreen » 05 Rgp 2010, 21:42

kaa teisi, turėtų pagelbėti jos pasiūlytas variantas ;) :idea:
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 05 Rgp 2010, 22:34

kaip "įjungti"? :oops: taip supratau, reik eit į tools, internet options, ten yra delete temporary files... cookies... ir duota delete ir settings... tai kaip toliau? :|
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 27 Rgs 2010, 21:34

žodžiu, nieko man nesigavo, bet tiek to..

ar galima padaryti, kad rodytų normalų lietuvišką laiką, o ne am / pm?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius

Standartinė MrGreen » 27 Rgs 2010, 21:48

zuzla rašė:ar galima padaryti, kad rodytų normalų lietuvišką laiką, o ne am / pm?
dešinėje, viršuje spaudžiate> Vartotojo valdymo pultas > tada kairėje pusėje Diskusijų lentos nustatymai > tada Mano datos formatas ir pasirenkate Jums patogų laiko formatą ;) Ten daug įvairių variantų, taip pat yra ir lietuviškas variantas ;)
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 27 Rgs 2010, 21:53

super :) ačiū :!:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tensija

Standartinė Tensija » 28 Spa 2010, 14:08

Gal galima būtų, kaip nors, "paryškinti" kairiajame kampe "naujos žinutės", nes labai jau nežymus užrašas :( Gal čia tik man vienai žioplei taip atrodo :scratchheadyellow:

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių